sasa katancic forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sasa u novinama

4 posters

Ići dole

Sasa u novinama Empty Sasa u novinama

Počalji od *-*Slavica*-* Ned 30 Nov 2008, 19:56

Sasa u novinama Licim-v
Saša Katančić, takmičar „Zvezda Granda“, za „Alo!“

Ličim na Harisa jer sviram sa njim već sedam godina


Četvrtak - 23.10.2008

Jedan od takmičara za ovogodišnje „Zvezde Granda“ je i Saša Katančić, čovek koji već sedam godina svira klavijature u bendu Harisa Džinovića. Možda su ga upravo zato i kritikovali Severina i Braja da njegovo pevanje suviše podseća na popularnog brku.


- Verovatno je to mahinalno, jer biti sedam godina svako veče u njegovom društvu, slušati ga, a na neki način ga ne kopirati bilo bi nemoguće. Ipak, znam da niko ne može da bude Haris. Dokazaću se ubuduće - rekao je za „Alo!“ pevač koji već ima ogroman kafanski staž.
Prvi novac je zaradio kada je imao samo 15 godina.
- Sve što sam te noći zaradio doneo sam kući roditeljima. Radovao sam se što mogu da izdržavam porodicu tako mlad. Ipak, posle toliko vremena provedenih u kafanama sa metalnim pikslama i kockastim stolnjacima, odlučio sam da se prijavim za „Zvezde Granda“ i konačno pevam po malo boljim mestima - skromno nam objašnjava Saša.




Katančić je oženjen Majom i ima četvorogodišnju ćerku.
- Kada me je prvi put uživo gledala u studiju, supruga mi je rekla da su Vanji bez prestanka tekle suze. Posle emisije mi je poletela u zagrljaj i nije htela da me pušta sve dok nije čvrsto zaspala - kaže pevač.
*-*Slavica*-*
*-*Slavica*-*
NAJBOLJI!!! al za malo!!!
NAJBOLJI!!!   al za malo!!!

Broj poruka : 2173
Godina : 33
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sasa u novinama Empty Re: Sasa u novinama

Počalji od *-*Slavica*-* Ned 30 Nov 2008, 19:57

Sasa u novinama Preziveli-v
Treći krug „Zvezda Granda“ obeležila nezapamćena nervoza takmičara

Preživeli novinarski žiri


Ponedeljak - 17.11.2008

Nervoza, koja je izbijala iz takmičara i lebdela po ogromnom studiju, mogla se seći nožem u trećem krugu „Zvezda Granda“.


Razlog za ovakvo stanje bio je taj što je naspram njih stajao novinarski žiri, sačinjen od predstavnika četiri medijske kuće, koji je prošle sezone zadobio loš glas jer su se mnogi takmičari upravo u tim emisijama „okliznuli“. U tom „dvoboju“ neki su pokazali neznanje, drugi nespretnost i „raspoloženje“ za svađu.
Ovoga puta takmičari su bili bolje pripremljeni, očigledno nisu želeli da se provedu kao bosi po trnju, ali protiv treme i nervoze nisu mogli.
Bez obzira na sve, bilo je nekoliko bisera, ali i nekoliko simpatičnih šala. Recimo, Milan Mitrović iz Kule je rekao da ne zna nijednu pesmu svog stiliste Aleksandra Kapriša, dok je Marko Marković priznao da ga osim mesta prebivališta - Obrenovca, još nešto vezuje za političara Vladana Batića. Zajednički imenitelj im je i nos. Njegov imenjak, ali Kostić, otkrio je da mu škola ne ide tako dobro kao pevanje, jer je pretplaćen na dvojčice, a trojke je više pogađao na basketu, neko u dnevniku.
Žiri, inače, nije samo ispitivao, već se aktivno uključio u borbu prsa u prsa sa momcima i u takmičenju „ko zna više pesama“ pobedio sa 5:3. Jedino što predstavnici sedme sile nisu znali izvukao je, ko zna odakle, Saša Katančić - „Livada je moja uspomena“. Ipak, po svemu sudeći, prilike za revanš su tanke, pošto je Saša nakon prebrojavanja 80.736 glasova ispao i otišao u baraž. A već je u pripremi bila pesma tipa „Sadim cveće u šareno lonče“...
*-*Slavica*-*
*-*Slavica*-*
NAJBOLJI!!! al za malo!!!
NAJBOLJI!!!   al za malo!!!

Broj poruka : 2173
Godina : 33
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sasa u novinama Empty Re: Sasa u novinama

Počalji od *-*Slavica*-* Ned 30 Nov 2008, 20:02

Sasa u novinama Katan-v

Katančić, srećom, preživeo nesreću


Subota - 15.11.2008

Treća saobraćajna nesreća u crnoj nedelji za srpsku estradu. Takmičar u emisiji „Zvezde Granda“ Saša Katančić je pre nekoliko dana na autoputu kod Bubanj potoka brzinom većom od 100 kilometara na sat naleteo na velikog psa i samo prisebnošću uspeo da sačuva živu glavu sebi i svojoj supruzi, koja se nalazila na mestu suvozača!


Bili smo na otvaranju kluba kod Renata Henca u Požarevcu, gde smo se, uzgred, odlično proveli. Kada smo se vraćali, malo iznad naplatne rampe na ulazu u Beograd, ugledao sam iznenada ogromno kuče. Da sam ga izbegao, udario bih u bankinu i verovatno ne bismo to preživeli. Sekundi su bili u pitanju. Nisam mogao da skinem nogu sa papučice za gas. Udario sam psa tolikom silinom da mi je pukla šasija. Mogao sam da vozim još nekoliko stotina metara. Stao sam i pozvao prijatelja da dođe i pomogne mi - objašnjava Saša, koga će popravka automobila stajati oko 800 evra.
Šok koji su doživeli drži Katančiće i danas jer smatraju da ih je sam bog spasao od većih posledica. Podsećamo vas da su pre Saše, ove nedelje probleme saobraćajne prirode imali Nataša Bekvalac i Milan Dinčić Dinča.
*-*Slavica*-*
*-*Slavica*-*
NAJBOLJI!!! al za malo!!!
NAJBOLJI!!!   al za malo!!!

Broj poruka : 2173
Godina : 33
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sasa u novinama Empty Re: Sasa u novinama

Počalji od tozovac Sub 06 Dec 2008, 01:15

Slavice ti si rodjena za zutu stampu. Sasa u novinama Bravo
tozovac
tozovac
NAJBOLJI!!! al za malo!!!
NAJBOLJI!!!   al za malo!!!

Broj poruka : 1396
Datum upisa : 23.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sasa u novinama Empty Re: Sasa u novinama

Počalji od *-*Slavica*-* Sub 06 Dec 2008, 13:44

tozovac ::Slavice ti si rodjena za zutu stampu. Sasa u novinama Bravo
Mogla bih da upisem zurnalistiku pa da postanem novinar?! Razz xexexexxexexe
*-*Slavica*-*
*-*Slavica*-*
NAJBOLJI!!! al za malo!!!
NAJBOLJI!!!   al za malo!!!

Broj poruka : 2173
Godina : 33
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sasa u novinama Empty Re: Sasa u novinama

Počalji od *-*Slavica*-* Sub 06 Dec 2008, 15:17

Sasa u novinama Svilar-v
Reporteri „Alo!“ iza kulisa prve emisije novog serijala „Zvezde Granda“

Svilar pustio suzu, takmičari se tresli


Ponedeljak - 22.09.2008

Najgledaniji šou program u Srbiji „Zvezde Granda“ otpočeo je novu sezonu emitovanja onako kako se završila protekla - radošću onih koji idu dalje, uz suze gubitnika i veliku pažnju medija i publike.


Priliku da u subotu uveče probije led imala je grupa od deset takmičara, a najmanje sreće u emisiji imao je Aleksandar Živanović iz Topole, koga zahvaljujući najmanjem broju glasova publike više nećemo imati prilike da vidimo i čujemo u serijalu.
Sat pre početka snimanja, u studiju u Košutnjaku vrvelo je kao u košnici. Takmičari su sa svojim stilistima obavljali poslednje pripreme, publika je zauzimala svoja mesta, dok je direktor „Granda“ Saša Popović trčao iz režije na scenu i natrag, trudeći se da sve funkcioniše besprekorno. Ono što nikako nije mogao da reguliše bila je trema kod takmičara, koja je bila više nego vidna. Iako su mnogi od takmičara već javno nastupali (Saša Katančić svira kod Harisa Džinovića, Balša Vujičić je dva puta nastupao na Radijskom festivalu, Iva i Vuk Vučinić su više puta pevali na gradskom trgu u Bačkoj Topoli), strah od ispadanja u prvoj emisiji stvorio im je neku vrstu blokade.
I dok su ovogodišnji kandidati lečili tremu kako je ko znao - uz cigarete ili porodicu - prošlogodišnji pobednik Dušan Svilar je uživao. Radost je bila pojačana i činjenicom da je jednu od pesama snimio sa jednim od svojih muzičkih idola Kemalom Montenom. Kada je na sceni premijerno otpevao duet, Dule je toliko bio savladan emocijama da nije mogao da zadrži suze.
Osim takmičara, tremu je imao i novi voditeljski par. Iako je Saša Popović pokušao da opusti Silviju Nedeljković i Nemanju Stevanovića konstatacijom da prelepo izgledaju, ovo dvoje će, kako se čini, tek u sledećim emisijama zasijati punim sjajem.
*-*Slavica*-*
*-*Slavica*-*
NAJBOLJI!!! al za malo!!!
NAJBOLJI!!!   al za malo!!!

Broj poruka : 2173
Godina : 33
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sasa u novinama Empty Re: Sasa u novinama

Počalji od *-*Slavica*-* Sub 06 Dec 2008, 15:40

Šlag na uvce


Nova zvezda „Granda“ Saša - Hari II Katančić otpevao za rođendan Harisu Džinoviću njegovu pesmu „Eh, da mi je“



Na rođendanskoj proslavi koju je Haris Džinović organizovao za najbliži krug prijatelja, pored skupocenih poklona koje je dobio, najviše se obradovao pesmi koju mu je na uvce otpevao član njegovog benda i nova zvezda „Granda“ Saša Katančić. Naime, Haris nije bio u mogućnosti da odgleda prenos prve emisije „Nove zvezde Granda“ kada se Saša predstavio njegovom pesmom „Eh, da mi je“ i prošao u sledeći krug takmičenja, pa je zamolio Saši da mu je, samo za njegovu dušu, otpeva ponovo.
- Nije mi bilo teško da pevam Hariju na uvo. Znam koliko voli tu pesmu i, da mi je tražio, pevao bih mu je i deset puta za redom. Haris je veliki čovek, od njega sam dobio dobre savete koje ću slediti i ubuduće - kaže Saša Katančić.
Inače, ovaj kandidat već je dobio nadimak Mali Haris, jer od 2002. godine svira klavijature u bendu koji prati Harisa. Interesantno je da im se i boje glasa poklapaju, a pesmu „Sto jarana“, koju je Haris svojevremeno otpevao sa Željkom Joksimovićem, na svojim nastupima poznati pevač peva u duetu sa Sašom.
Pored nastupa sa našom velikom zvezdom Harisom Džinovićem, Saša se bavi i produkcijom, a ukoliko se dogodi da uđe u prvih pet „Grandovih“ zvezda, što mu je cilj, sav novac koji zaradi uložiće u luksuzni muzički studio.
*-*Slavica*-*
*-*Slavica*-*
NAJBOLJI!!! al za malo!!!
NAJBOLJI!!!   al za malo!!!

Broj poruka : 2173
Godina : 33
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sasa u novinama Empty Re: Sasa u novinama

Počalji od *-*Slavica*-* Sub 06 Dec 2008, 16:14

Zvezde Granda: Ispao Saša Katančić!
Sasa u novinama Sasakatancic

Takmičenje je sinoć napustio Saša Katančić. Jadranka iz "Velikog Brata" navijala za komšiju Marka!






Saša Katančić dobio je najmanje glasova publike pa je sinoć napustio dalje takmičenje za "Zvezde Granda". Ovaj momak je već poznat u kafanskim krugovima jer već godinama radi u orkestru folk pevača Harisa Džinovića. Međutim, to izgleda nije bila dovoljna "preporuka", te će Saša ubuduće popularno takmičenje pratiti - iz publike!






Zanimljivo je da je sinoć na "Zvezdama Granda" viđena bivša učesnica TV serijala "Veliki Brat" Jadranka Živković, koja je došla da podrži svog komšiju Marka! Iz ove kvalifikacione grupe, takmičenje nastavljaju: Marko Marković, Petar Mitić, Milan Mitrović, Marko Kostić i Iva i Vuk Vučinić. Inače, neko od izbačenih učesnika će dobiti novu šansu da postane "Zvezda Granda" jer će sredinom decembra biti organizovano glasanje za vraćanje jednog muškog kandidata.
*-*Slavica*-*
*-*Slavica*-*
NAJBOLJI!!! al za malo!!!
NAJBOLJI!!!   al za malo!!!

Broj poruka : 2173
Godina : 33
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sasa u novinama Empty Re: Sasa u novinama

Počalji od Sasa Katancic Sub 13 Dec 2008, 17:34

САША КАТАНЧИЋ, НОВА ЗВЕЗДА „ГРАНДА“
Снимићу дует са Ацом Пејовићем
Уколико не прође даље такмичење у „Звездама Гранда", певач који је уједно и клавијатуриста Хариса Џиновића, наставиће своју музичку каријеру
- У баражу ћу певати песму Шабана Шаулића „С намером дођох у велики град" - рекао је Саша 

 
Саша Катанчић се такмичио у првој мушкој групи ове сезоне у „Звездама Гранда" и испао у свом последњем кругу. Пажњу јавности је скренуо на себе као „Харисов мали", али и веома препознатљивом интерпретацијом, која, погађате, неодољиво подсећа на глас Хариса Џиновића. Саша је клавијатуриста у пратећем бенду овог сјајног певача, и стога је нормално да је највећи утицај баш и оставио његовим начином певања. Катанчић је два пута певао песме Хариса Џиновића, а једном Маринка Роквића.
Да ли је тачно да планирате сарадњу са Ацом Пејовићем?
- Нама уговор са „Грандом" не дозвољава да снимамо дуете са другим певачима, осим оних који су у „Звездама Гранда". Осим ако не дозволи Саша Поповић и остали из те продукцијске куће. Али ево, ексклузивно за „Правду", откривам: мој комшија Аца Пејовић је већ спремио једну дуетску песму за нас двојицу, ако ја не прођем даље.
Мислите ли да је можда требало да отпевате песму неког другог певача, осим Хариса Џиновића?
- У трећој емисији сам размишљао шта је најбоље да певам, али Саша Поповић ме је саветовао да „узмем" оно у чему сам најбољи. Послушао сам га и опет сам певао Хариса. Иако сам испао, на моје и на изненађење великог броја људи, ја сам презадовољан како сам отпевао песму „Пусти ме". 
Значи ли то да нисте много разочарани испадањем?
- У првом тренутку сам био веома непријатно изненађен. Али, сада и нисам толико разочаран. У ових двадесетак дана, од када сам испао, људи ме много више зову, питају, подржавају.
Са којом песмом ћете наступити у баражу 13. децембра?- Певаћу песму Шабана Шаулића „С намером дођох у велики град". Ја сам већ сад постигао оно што сам хтео. За мене су у протекла три месеца чули они који су и требали да чују. Видели су шта су требали да виде, а ја ћу спремити свој наступ у баражу како најбоље знам и умем.
Ти и Милан Топаловић важите као најквалитетнији вокали ове године. Ти си испао, а он је остао. Зашто?
- Ја нисам од оних који на непоштен начин желе било шта да постигну у животу. Мене су и неки људи, око целе те приче, наговарали да купимо одређен број мобилних картица и да се тако обезбеде гласови. Али ја то нисам хтео. Мени је битно само да одлично отпевам песму, да покажем какав сам певач. Остало ме не занима.
Значи ли то да вам није стало до гласова публике?
- Наравно да јесте. Па од публике се живи. Она те направи „звездом" или те сруши. Али мени је било битније да ме виде и чују продуценти, композитори, текстописци... И то сам успео.
Кога видите као конкуренцију у баражу?
- Не оптерећујем се тиме. Мрзим када неко покушава кроз социјалне теме, као неке колеге, да придобије публику, а тиме и гласове. Ако се такмичимо песмом, онда је певање главно оружје, а не прљава борба са породицом, сажаљењем и сличним стварима...
Зар не мислите да је, поред певања, битан и изглед и стајлинг на сцени?
- Наравно да јесте. Задовољан сам како су ме стилисти до сада спремали, мада ћу ја у баражу инсистирати да будем у класичном народњачком фазону: одело и бела кошуља. Јер, ја то и јесам - народњак. 
Бранислав Нацић 
Sasa Katancic
Sasa Katancic
JUNIOR
JUNIOR

Broj poruka : 189
Godina : 45
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sasa u novinama Empty Re: Sasa u novinama

Počalji od walther Uto 13 Jan 2009, 09:37

Naravno da netrebas kupovati kartice kao sto su kupovane i dijeljene da se glasa za Vojvodica.Svaka cast za nastupe.Ti i Topalko ste vrhovi ovo sve ostalo je tanko.

walther
NOVI KORISNIK
NOVI KORISNIK

Broj poruka : 1
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sasa u novinama Empty Re: Sasa u novinama

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu