sasa katancic forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poslednja vest?

2 posters

Ići dole

Poslednja vest? Empty Poslednja vest?

Počalji od tozovac Uto 23 Dec 2008, 14:58

Prenesite poslednju vest koju mediji objavljuju? Prenesite vesti i iz vaseg grada...kultura,sport,trac....
tozovac
tozovac
NAJBOLJI!!! al za malo!!!
NAJBOLJI!!!   al za malo!!!

Broj poruka : 1396
Datum upisa : 23.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poslednja vest? Empty Re: Poslednja vest?

Počalji od Meri Uto 23 Dec 2008, 23:11

U Sloveniji nova opasna "plesna droga"

Centar za forenzične pretrage je u tableti roze boje logotipa Rolex, koja se je na crnom trgu prodavala kao ekstazi, otkrio psihoaktivne tvari.
Prvi put je otkrivena oktobra 2005. u šarenkastim bojama, a novembra 2007. u obliki srca bež boje.

Prouzrokuje kvar u centralnom živčnom sustavu (valjda se tako kaže po naše Embarassed Embarassed Laughing ).

Korisnicima prouzrokuju slabost, povraćanje, glavobolju, nesanicu i panične napade, a u krajnjim primjerima i smrt.


Hvala bogu da me droge nikad nisu zanimale, jer kakve sam ja sreće, dokačila bi me baš ta! hehehe

Meri
NAJBOLJI!!! al za malo!!!
NAJBOLJI!!!   al za malo!!!

Broj poruka : 1937
Datum upisa : 21.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poslednja vest? Empty Re: Poslednja vest?

Počalji od tozovac Sre 24 Dec 2008, 00:21

Svasta
tozovac
tozovac
NAJBOLJI!!! al za malo!!!
NAJBOLJI!!!   al za malo!!!

Broj poruka : 1396
Datum upisa : 23.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poslednja vest? Empty Re: Poslednja vest?

Počalji od Meri Sre 24 Dec 2008, 01:44

" Stvor, koji ni životinjama nije ravan, Jožef Fritzl, jer je u kletu svoje i ženine kuće 24 godine zatvorenu držao svoju rođenu kćer i svo to vrijeme spolno zlostavljao i sa njom dobio sedmero djece (od kojih je jedno umrlo odmah nakon poroda, a on ga je zapalio u peći), policijske zapisnike svoje životne priče pokušao je prodati medijima.

S tim novcem bi otplatio bar dio svog duga, koji iznosi 3,5 miliona €.
Već ranije je najavio, da namjerava napisati svoju knjigu sjećanja i prodati je najboljem ponudniku. Ali advokat njegove kćerke Elizabeth, koju je toliko godina zlostavljao s ogorčenjem tvrdi, da je dovoljno slabog postignuto već s tim kad su intormacije odlazile iz bolnice i policije! A da sad otac, koji joj je nanio toliko boli i uništio život, s tim još služi, to je bolesno!

Pošto je Elizabeth odlučena, da svoju priču neće prodati, je njenom umsko bolesnom ocu jasno, koliko bi vrijedila njegova.

Ali važno je da dane i noći preživljava u svojoj zatvorskoj ćeliji, koju ih straha zbog prijetnji ostalih zatvorenika ne smije napustiti. A i ne strahovao, kad mu ponoći lupaju po zidovima njegove ćelije i zjaču: IZAĐI, SATANE, DA SE IGRAMO! "

Sreća mu je samo što ne može naići na mene ili nekom, ko liči na mene! AUH, šta bi mu radila!!!! U prvom minutu bi zažalio, što se je rodio, ali njegova najveća muka bi bila, što bi ih doživio još mnooooooogo!!!
S kojim apetitom bi mu rezala i probadala tijelo, a pogotovo neke djelove! Pa bi pustila da se malo zacijele, a to vrijeme bi na udaru bili ostali djelovi, pa kad bi se oni malo zacijelili, onda bi se opet vratila na njih.... AJOJ!!!!!!

Svima se duboko izvinjavam za ovako krvave riječi! Ako nisu primjerne, molim da me upozorite i obrisaću ih. da sam se mogla zadržati, nebi ih pisala, vjerujte, ipak je ovaj forum drugačije naravi, a i njegovi članovi to ne zaslužuju, ali...

Meri
NAJBOLJI!!! al za malo!!!
NAJBOLJI!!!   al za malo!!!

Broj poruka : 1937
Datum upisa : 21.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poslednja vest? Empty Re: Poslednja vest?

Počalji od tozovac Sre 24 Dec 2008, 13:20

Ugovor o prodaji 51 odsto akcija NIS-a ruskom „Gaspromnjeftu” biće danas potpisan u Moskvi, istovremeno sa sporazumima o gasovodu i skladištu u Banatskom Dvoru. Uprkos uveravanjima srpskih zvaničnika da je postignuto bitno poboljšanje u konačnoj verziji ugovora o prodaji NIS-a, prema tekstu u koji je „Blic” imao uvid
tozovac
tozovac
NAJBOLJI!!! al za malo!!!
NAJBOLJI!!!   al za malo!!!

Broj poruka : 1396
Datum upisa : 23.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poslednja vest? Empty Re: Poslednja vest?

Počalji od tozovac Pet 26 Dec 2008, 12:53

25.12.2008. | 19:47


Pokušaj napada na Papu za vrijeme polnoćke


Papa Benedikt XVI. u četvrtak je rekao kako se nada da će Božić donijeti nadu onima koji trpe rat, terorizam, nepravdu i siromaštvo, a pozvao je i na mir u Svetoj zemlji.

U tradicionalnoj božićnoj poruci Urbi et Orbi (gradu i svijetu) Papa se sjetio i onih koji strahuju od budućnosti, među ostalima i najbogatijih zemalja svijeta koje je svjetska financijska kriza teško pogodila.

Međutim, nakon mise polnoćke u četvrtak oko sat vremena iza ponoći, kada je pozdravljao mnoštvo u vatikanskoj bazilici Sv. Petra u Rimu, muškarac u crvenom odijelu, preskočio je zaštitnu ogradu i pokušao doći do Benedikta XVI. Osiguranje ga je oborilo i onesposobilo. Papa se zaustavio, te potom nastavio pozdravljati vjernike.
tozovac
tozovac
NAJBOLJI!!! al za malo!!!
NAJBOLJI!!!   al za malo!!!

Broj poruka : 1396
Datum upisa : 23.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poslednja vest? Empty Re: Poslednja vest?

Počalji od tozovac Pet 26 Dec 2008, 13:05

gadjanje cipelama

tozovac
tozovac
NAJBOLJI!!! al za malo!!!
NAJBOLJI!!!   al za malo!!!

Broj poruka : 1396
Datum upisa : 23.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poslednja vest? Empty Re: Poslednja vest?

Počalji od tozovac Ned 28 Dec 2008, 13:31

Crvene olovke plaše decu

28.12.2008

Učiteljice i učitelji koji rade u osnovnim školama u Velikoj Britaniji više neće smeti da ispravljaju pismene zadatke crvenim olovkama, jer je zaključeno da to plaši decu.

Poslednja vest? Crvena-olovka-x
Ukoliko im se ne dopada standardna plava boja, nastavnici će moći da koriste zelene, žute ili ružičaste hemijske olovke.
"Crvena boja mogla bi da prouzrokuje manjak motivacije kod dece. Želimo da im obezbedimo pravo obrazovanje, a ne da se osećaju loše zbog crvene boje koja u nekim slučajevima zaista izgleda preteće", rekao je direktor osnovne škole u Kentu Ričard Samonds.
Mnogi učitelji pobunili su se protiv te zabrane i tvrde da je to decenijama tradicionalna metoda ocenjivanja i da zbog crvenih ispravki deca lakše uočavaju greške koje su napravila.
"Mislim da je ovo smešno. Deca bi trebalo da uče na svojim greškama, a ne da gledaju u ružičaste ili žute ispravke kako bi im bilo lakše", rekao je Nik Siton, predsednik kampanje za obrazovanje dece u Velikoj Britaniji.
tozovac
tozovac
NAJBOLJI!!! al za malo!!!
NAJBOLJI!!!   al za malo!!!

Broj poruka : 1396
Datum upisa : 23.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Poslednja vest? Empty Re: Poslednja vest?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu