sasa katancic forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jelena u novinama

2 posters

Ići dole

Jelena u novinama Empty Jelena u novinama

Počalji od *-*Slavica*-* Pet 28 Nov 2008, 17:05

Jelena u novinama N11442018191583428058ci3

Braja: Narod greši, tvrdim da će Jelena biti zvezda!

Izrevoltiran odlukom publike da iz daljeg takmičenja za Zvezdu "Granda" izbaci plavokosu pevačicu, Dragan Brajović poručuje da će sam da joj pomogne

NAŠ POZNATI kompozitor i tekstopisac Dragan Brajović Braja, izrevoltiran odlukom publike, koja je putem SMS glasova odlučila da takmičarka Jelena Jovanović preksinoć napusti takmičenje "Zvezde Granda", odlučio je da joj pomogne da ostane na estradi i postane zvezda!

Naime, kako je, kao vrsni poznavalac svih potrebnih elemenata koji čine jednu zvezdu, u Jeleni prepoznao potencijal koji nema nijedna druga takmičarka (izuzeo je Svetlanu Tanasić, prim. aut), Braja je digao svoj glas i obećao mladoj kandidatkinji da će je on progurati!

- Prosto počinjem da sumnjam u to da narod treba da se pita i da učestvuje u izbacivanju putem SMS glasanja - ogorčeno komentariše Braja, i dodaje:

- To se na kraju svodi na lokalpatriotizam! U tim manjim sredinama ljudi se nekako više organizuju i glasaju, dok u Beogradu, koji je milionski grad, to nije slučaj, iako svi odreda gledaju ovo takmičenje. Ako izuzmem Svetlanu Tanasić, koja zaista peva fenomenalno, sve ostale pevačice su tu negde, istog kvaliteta i glasovnih mogućnosti. Samo Jelena među tim ostalim ima potencijal za pravu zvezdu i to "nešto" što je neophodno za estradu, tu neku dozu drskosti i bezobrazluka. Kao što sam svojevremeno tvrdio da Bucka neće zaživeti, a da će Rada Manojlović i Milan Stanković izrasti u zvezde, tako i ovog puta odgovorno tvrdim da će Jelena uspeti. Ne treba da očajava, jer ja ću joj pomoći! Pa, i da je Seka Aleksić učestvovala u jednom ovakvom takmičenju, narod bi je verovatno izbacio, a to bi bila velika greška - zaključuje Brajović.
*-*Slavica*-*
*-*Slavica*-*
NAJBOLJI!!! al za malo!!!
NAJBOLJI!!!   al za malo!!!

Broj poruka : 2173
Godina : 33
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jelena u novinama Empty Re: Jelena u novinama

Počalji od *-*Slavica*-* Pet 28 Nov 2008, 17:11

Jelena u novinama Thumbfotka7lw6

ĆERA I PO

JEDNA OD UČESNICA U NOVOM SERIJALU „ZVEZDE GRANDA“ JELENA JOVANOVIĆ ŽELI DA POBEDI KAKO BI IZVUKLA PORODICU IZ BESPARICE

Jedna od budućih „Zvezda Granda“ u novom serijalu koji startuje sutra uveče na Televiziji Pink Jelena Jovanović ima samo osamnaest godina, a već ima kolekciju lenti sa raznih izbora za mis. Samo ovog leta Jelena je osvojila titule mis šarma na Zlatiboru i mis fotogeničnosti na Izboru za mis Lipovačkih noći u motelu „Kod Ere“. Pored interesovanja za takmičenja ove vrste, Jelena obožava da slika i pleše. Međutim, njena najveće ljubav je pevanje i upravo je to razlog što se prijavila na audiciju za „Zvezde Granda“ i odlučila da istraje i ostvari san.

U Jeleninom srcu su mama i brat. Jelena je imala teško detinjstvo, obojeno besparicom, i jedva je čekala da odraste kako bi mogla finansijski da pomogne mami Ljiljani u plaćanju računa i vaspitavanju mlađeg brata Saše. Njena najveća podrška u životu bio joj je deda Milija, od koga je nasledila talenat za pesmu. Još uvek se seća prve pesme „U ranu zoru“, koju je naučila od dede i pevala u duetu sa njim.

- Volim kamere i, kada se one uključe, sva trema nestaje. Nikada nisam pohađala muzičke škole, već sam uvek bila samouka. Ne želim da me porede ni sa jednom ženskom zvezdom Granda iz prethodnih serijala, jer sam skroz svoja. Nadam se da ću proći u prvih šest jer bih želela da jednoga dana postanem druga Lepa Brena - kaže Jelena Jovanović.
*-*Slavica*-*
*-*Slavica*-*
NAJBOLJI!!! al za malo!!!
NAJBOLJI!!!   al za malo!!!

Broj poruka : 2173
Godina : 33
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jelena u novinama Empty Re: Jelena u novinama

Počalji od Neshko Sub 29 Nov 2008, 17:56

Ako ne voli da se poredi reci cu da je jakooo slicna Katarini Zivkovic Smile
Neshko
Neshko
JUNIOR
JUNIOR

Broj poruka : 166
Godina : 32
Локација : Sombor
Datum upisa : 20.11.2008

http://www.sasakatancicforum.co.nr/

Nazad na vrh Ići dole

Jelena u novinama Empty Re: Jelena u novinama

Počalji od *-*Slavica*-* Ned 30 Nov 2008, 19:53

Jelena u novinama Jelena-v

Jelena posle „Granda“ dobila pregršt ponuda


Ponedeljak - 27.10.2008

Jelena Jovanović, koja je u subotu ispala iz takmičenja za „Zvezde Granda“, u izjavi za „Alo!“ kaže da je uspela da se smiri posle šoka i da joj je drago što nikoga nije ostavila ravnodušnim.


- Nadam se da ću uspeti da izgradim karijeru pevačice, a ne estradne umetnice. Želja mi je da narodu pružim pesme zbog kojih će se radovati i liti suze - otkriva ona.
Jelena kaže da je ovih dana dobila dosta vizit karti i konkretnih ponuda za poslovnu saradnju, ali joj se na ljubavnom planu stvar iskomplikovala.
- Još ne znam šta ću od ponuda prihvatiti. U pregovorima sam, pa ću vam javiti - kaže plavuša koja je imala najveću podršku u „Pinkovom“ studiju.
*-*Slavica*-*
*-*Slavica*-*
NAJBOLJI!!! al za malo!!!
NAJBOLJI!!!   al za malo!!!

Broj poruka : 2173
Godina : 33
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jelena u novinama Empty Re: Jelena u novinama

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu