sasa katancic forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petar u novinama .... :)

2 posters

Ići dole

Petar u novinama .... :) Empty Petar u novinama .... :)

Počalji od * VIKTORIJA * Sub 06 Dec 2008, 15:41

Al' sam gladan,njam-njam!


Kandidat za "Nove zvezde Granda" Petar Mitić iz Vranja na snimanju emisije grickao mobilni telefon umesto sendviča


[img(350,239):edb7]http://www.kurir-info.rs//files/image_for_teaser/Thumb_[MS-2426046].jpg[/img:edb7]


Kandidat za "Nove zvezde Granda" Petar Mitić na snimanju emisije zbog gladi, umesto sendviča, grizao je mobilni telefon, što je zabeležio i Kurirov paparaco. Mladi pevač došao je na snimanje emisije iz Vranja kako bi podržao ženske kandidatkinje i sa ostalim kolegama udobno se smestio u prvom redu. Čim je seo, požalio se Jovanu Stefanoviću i svojoj drugarici Ivani da je mnogo gladan.
Kako je vreme odmicalo, glad je postajala nesnosna, tako da se Mitić prepustio mašti. Bez mnogo razmišljanja uzeo je mobilni telefon, koji je stavio u usta zamišljajući svežu kiflu napunjenu šunkom, sirom, kajmakom i ko zna čime još. S obzirom na to da je koliko-toliko utolio glad, Petar je zadovoljno dočekao kraj emisije, a onda se brzinom svetlosti uputio ka prvom kiosku.
Bilo kako bilo, Mitićeva mašta radi svašta! Ipak, poštovani čitaoci, nikako ne pokušavajte da glad utolite mobilnim telefonom - em zrači, em je nehigijenski...


KURIR - ponedeljak 24.11.2008.
* VIKTORIJA *
* VIKTORIJA *
I JA PISEM
I JA PISEM

Broj poruka : 66
Godina : 37
Локација : bujanovac
Datum upisa : 03.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Petar u novinama .... :) Empty Re: Petar u novinama .... :)

Počalji od Gaga Sub 06 Dec 2008, 16:13

Jao ovaj kurir stvarno ne zna nista pametnije da pise!
Gaga
Gaga
COOL CLAN
COOL CLAN

Broj poruka : 274
Godina : 33
Datum upisa : 26.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu